Izolovanie plôch

Na plošné izolácie existuje veľké množstvo rozdielnych názorov. Našim úsilím je ponúknuť fungujúci systém, ktorý neprekročí finančný rozpočet a napriek tomu ponúka posledný stav techniky. Najdôležitejšia je samozrejme spoľahlivosť systému. Našou veľkou výhodou je to, že ponúkame našim zákazníkom rôzne metódy, ktoré sú presne prispôsobné požiadavkám.

Pri osvedčenej „čiernej izolácii“ Vám ponúkame celý sortiment služieb. Aj v tejto oblasti používame najkvalitnejšie výrobky, ktoré ponúka trh. Špecializujeme sa aj na„hnedú vaňu“ označovanú aj ako „bentonitová izolácia“, ktorá sa tiež veľmi osvedčila na niekoľko tisícoch štvorcových metroch.

V tejto oblasti máme silnú pozíciu na rakúskom trhu a našim zákazníkom ponúkame najlepšie materiály so všetkými potrebnými certifikátmi ako aj odbornú realizáciu našimi školenými pracovníkmi.

 • Bitumenové izolácie

  Ideálne pre veľkoplošné izolácie, jednoduchá aplikácia, cenovo výhodná. Dodávané vo forme bitumenovej hmoty a bitumenových pásov.

 • Bentonitové izolácie

  Bentonitové matrace – hnedá vaňa

  Ideálne pre veľkoplošné izolácie, jednoduché uloženie, aktívna a profesionálna izolácia, vysoká úspora armovania, „samooprava“ prípadných trhlín, pokládka nie je závislá na počasí, 6 bar tlak vody, odolné proti prerasteniu koreňmi, mrazuvzdorné, neobmedzená skladovateľnosť.

 • Ostatné izolovanie plôch

  Povlakové stierky

  Povlakové stierky viazané cementom, vhodné pre betónové povrchy, pre vnútorné aj vonkajšie použitie, odolné voči vode a mrazu, možnosť nanášania natieraním alebo špachtľou, vypĺňa póry.